01.12.2022

Kadın Kooperatifleri Ağ Geliştirme Etkinliği 8 Aralık’ta İstanbul’da Düzenleniyor

Alman Uluslararası İş Birliği Kurumu (GIZ) ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iş birliğinde yürütülen Ekonomik Girişimler ve İstihdam için Dijital Kapasitenin Geliştirilmesi Projesi (Enhancing Digital Capacity for Economic Initiatives and Employment) kapsamında 8 Aralık 2022 Perşembe günü Yenikapı Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi'nde ağ geliştirme etkinliği düzenlenecek.

8 Aralık 2022 Perşembe günü 13.30-16.00 saatleri arasında, proje kapsamında desteklenen ve temelde gıda alanında faaliyet gösteren kadın kooperatiflerine yönelik kapasite ve ağ geliştirme etkinliği düzenlenecek. Etkinlik kapsamında, bakliyat, hamur işi, konserve, zeytinyağlı yiyecekler gibi üretimleri olan kooperatiflerin farklı şirketler, kooperatifler ve işletmelerle bir araya gelmesi, ürünlerini tanıtması ve olası iş birlikleri üzerine tartışması hedefleniyor.

Etkinlik MBB üye belediyeleri ve kooperatiflerle ilişki geliştirmek isteyen tüm paydaşların katılımına açıktır. Etkinliğe katılmak isteyenlerin kayıt formunu doldurması gerekmektedir:

Proje hakkında detaylı bilgiye buradan erişilebilir.

Kapak görseli: Hannah Busing