02.04.2021

Yeşil İş 2021 Zirvesi 7-8 Nisan’da

Sürdürülebilirlik Akademisi ve Fortune iş birliğiyle düzenlenecek Yeşil İş 2021 Zirvesi, 7-8 Nisan tarihlerinde farklı sektörlerden paydaşları online olarak bir araya getirecek. Marmara Belediyeler Birliğinin Çözüm Sağlayıcı pozisyonunu üstlendiği zirvede, ‘Değişimin Yeni Paradigmaları’ temasıyla pandemi sonrası öne çıkan küresel trendler değerlendirilecek.

Değişen dünyada iklim değişikliği etkileri, ekonomide net-sıfır, karbon ve enerji dönüşümü, döngüsel ekonomi, inovasyon, sürdürülebilir finansman, yeşil fonlar, yeşil mutabakat ve yönetişime kadar birçok konuya odaklanacak Yeşil İş Zirvesi çok sayıda uluslararası konuşmacıyı ağırlayacak.

Programın ilk günü olan 7 Nisan’da, saat 16.45’te gerçekleştirilecek “Yarının Sürdürülebilir Şehirlerini Oluşturmak” oturumunun moderatörlüğünü MBB Çevre Yönetimi Koordinatörü Ahmet Cihat Kahraman üstlenecek. Oturumda Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Enerji Yönetimi ve İklim Değişikliği Şube Müdürü Ayşegül Tekerekoğlu, Antalya Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı AB İlişkileri ve Proje Şube Müdür V. Güliz Yaman ve VENESCO Yönetim Kurulu Başkanı Arif Kunar konuşmacı olarak yer alacak.

Daha detaylı bilgi için:

https://surdurulebilirlik.com.tr/etkinlik/yesil-is-2021/

İrtibat:

Ezgi Uçar Hamzaoğulları - Paydaş İlişkileri Yöneticisi

T: +90 212 274 25 16 | Ext:1512

E: [email protected]

1/6