06.09.2017

Yer Altı ve Yer Üstü Ulaşım Planlama ve Araştırma Merkezi Kurulması

İstanbul Medeniyet Üniversite’nin düzenleyeceği, “Uluslararası Yer Altı, Altyapı, Su Yönetimi ve Kazısız Teknolojiler Kongresi”, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın (İSTKA) 2016 Yaratıcı ve Yenilikçi İstanbul Mali Destek Programı kapsamında hibelenen "Yer Altı ve Yer Üstü Ulaşım Planlama ve Araştırma Merkezi Kurulması" projesi kapsamında 7-8 Eylül 2017 tarihinde İstanbul Medeniyet Üniversitesi Güney Kampüs C Blok Konferans Salonu’nda gerçekleşecektir.

Ulusal ve uluslararası; üniversite, özel sektör ve kamu kurumlarından katılım ile gerçekleşecek kongrede, yer altı alt yapı, su yönetimi ve kazısız teknolojilerin alanında yapılan son uygulamalar ve en güncel teknolojik imkânlar üzerinde durulacaktır.

Yer Altı ve Yer Üstü Ulaşım Planlama ve Araştırma Merkezi Kurulması Projesi (YUPAM), İstanbul'un mevcut ulaşım ve alt yapı sorunlarına çözümler üreterek, yenilikçi ve sorun çözen uygulamaları gündeme getirmektir. Bünyesinde çalışan, akademisyen, uzman ve teknik personel ile farklı simülasyon (benzetim) çalışmaları yaparak, optimizasyon ve uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Bildirilerin sunulacağı ve yurtdışından ve Türkiye’den değerli akademisyen ve uzmanların konuşacağı ve değerli katkılarda bulunacağı kongre programına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Başvuru ve bilgi almak için kongre ağ sitesi: http://www.icuwt.com/

Sorularınız ve LCV için:
[email protected]
[email protected]
+90 543 3564457

1/6
Yer Altı ve Yer Üstü Ulaşım Planlama ve Araştırma Merkezi Kurulması}
Yer Altı ve Yer Üstü Ulaşım Planlama ve Araştırma Merkezi Kurulması}