20.01.2022

Ufuk Avrupa Misyonlarına Yönelik Uluslararası Ağ Kurma Etkinliğinin Kayıtları Başladı

TÜBİTAK, Marmara Belediyeler Birliği ve Sabancı Üniversitesi tarafından, 10 Şubat 2022 tarihinde Ufuk Avrupa İklim Değişikliğine Uyum ile İklim-Nötr ve Akıllı Şehirler Misyonlarına yönelik Uluslararası Ağ Kurma Etkinliği düzenlenecek.  Belediyeler de dahil ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşlara açık olan etkinliğin kayıtları başladı. Katılımcılar 8 Şubat 2022’ye kadar etkinliğe kayıt yaptırabilecek.

Etkinlik, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortak finanse edilen; yürütücüsü T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ana yararlanıcısı ise TÜBİTAK olan ve Rekabetçi Sektörler Programı çerçevesinde desteklenen, “Ufuk 2020’de Türkiye Faz-II” Teknik Destek Projesi kapsamında, 10 Şubat 2022 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

Etkinlik kapsamında, yukarıda bahsi geçen Misyonlar dahilindeki çağrılara başvurmak isteyen, yurtiçinde ve yurtdışında araştırma, endüstri ve yerel yönetim alanlarında çalışmalar yürüten temsilcilerin bir araya getirilmesi planlanıyor. İlgili misyonlara ve bu misyonların çağrılarına yönelik partnerliklerin geliştirilmesine olanak sağlayacak bu etkinlikte, katılımcıların kurum tanıtımlarını yapabilecekleri, proje fikirlerini sunabilecekleri ve fikir alışverişinde bulunabilecekleri etkileşimli oturumlar da yer alacak. Misyonlara dair detaylı bilgiye ise mbb.bb/missions bağlantısı üzerinden ulaşabilirsiniz.

B2Match platformu üzerinden düzenlenecek etkinlikte, katılımcılar arasındaki etkileşimi artırmak amacıyla çevrimiçi bire bir toplantı düzenleme imkânı da sunulacak.  Bire bir toplantı oturumları dışındaki tüm oturumlar Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecek. Dileyen katılımcılar, etkinliği Proje YouTube kanalı aracılığıyla canlı olarak da takip edebilecek. B2match üzerinden kayıt işlemini gerçekleştirmiş olan katılımcılara, etkinlik kapsamındaki tüm oturumlarla ilgili detaylı bilgilendirme yapılacak.

Etkinliğe ve tüm oturumlara kayıt olmak için B2match platformunu ziyaret edebilir, etkinlik gündeminizi kişiselleştirebilir ve diğer katılımcılarla etkinlik öncesi ve sonrasında iletişime geçebilirsiniz.

Etkinliğe buradan kaydolabilirsiniz: mbb.bb/tubitaknetworking

Etkinlik kayıt işlemleri ve organizasyonel konularla ilgili [email protected] veya [email protected], etkinliğe ilişkin daha detaylı bilgiye ihtiyacınız olması durumunda [email protected];  Marmara Belediyeler Birliği ekibi ile irtibat kurmak için ise [email protected]  ve [email protected]  adreslerine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.