03.06.2019

NALAS Kriz Döneminde Katı Atık Yönetimi Webinar Serisi Devam Ediyor

MBB’nin üyesi olduğu Güneydoğu Avrupa Yerel Yönetim Birlikleri Ağı (NALAS), “Kriz Döneminde Katı Atık Yönetimi” konusunda üç panelden oluşan online panel serisi düzenliyor. COVID-19 krizi sırasında katı atık yönetimi hizmetinin sağlanması, kamu sağlığı ve iş güvenliği ile katı atık yönetimi hizmetlerinin mevcut ve gelecekteki dayanıklılığı konularının ele alınacağı panel serisi Güneydoğu Avrupa Bölgesinden uzmanları ve yerel karar vericileri bir araya getiriyor.

Katılımcıların bölgesel ve uluslararası düzeyde uzmanlarla benzersiz bir öğrenme ve tecrübe paylaşımı deneyiminin parçası olacakları online panel serisinin ilk iki programı 20 ve 27 Mayıs 2020 tarihlerinde Zoom üzerinden gerçekleştirildi.

Serinin online üçüncü paneli 3 Haziran 2020 Çarşamba günü Türkiye saatiyle 15.00-16.00 arasında “Atık Yönetimi Hizmetlerinde Rezilyans - Bugün ve Gelecek” konusuyla düzenlenecek.

Panel dili İngilizcedir.
3 Haziran 2020 tarihinde düzenlenecek üçüncü panele kayıt için: https://zoom.us/webinar/register/WN_aNa7AJiISMyTmhhTxIgaUw%20
Panel serisi hakkında detaylı bilgi için: http://www.nalas.eu/News/SWM_webinars

1/6