30.06.2018

MBB Encümeni İstanbul’da Bir Araya Geldi

Marmara Belediyeler Birliği Encümeni, 2018 yılı Haziran ayı toplantısını 29 Haziran Cuma günü İstanbul’da gerçekleştirdi. MBB ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın başkanlığında düzenlenen toplantıda MBB’nin 2018 yılının son iki çeyreğinde yapacağı faaliyetler değerlendirildi.

Marmara Belediyeler Birliğinin Eminönü’nde bulunan merkez ofisinde düzenlenen toplantıya encümen üyelerinden İBB Başkanı Mevlüt Uysal, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen ve MBB Genel Sekreteri M. Cemil Arslan katılım gösterdi.

MBB’nin yürütme ve danışma organı olan ve yıllık çalışma programının uygulanmasını gözeten Encümen, MBB’nin misyon ve vizyonu doğrultusunda 2018 yılının ikinci yarısında düzenleyeceği etkinlikleri, eğitimleri ve MBB Kültür Yayınları’ndan çıkarılacak yayınları istişare etti.
Toplantıda MBB Başkanı Mevlüt Uysal, Marmara Denizi’nin temizliği için yapılacak çalışmaların öneminin altını çizdi ve Marmara Denizi’ndeki kirliliğe ilişkin yapılacak araştırmaların desteklenmesinin gerekliliğine dikkat çekti.

1/6

Diğer İçerikler Haberler