28.02.2022

Kamu Bilişim Festivali 10 Mart'ta Başlıyor

Kamu Bilişim Derneği tarafından 7.'si düzenlenen ve Marmara Belediyeler Birliği'nin de destekçileri arasında yer aldığı Kamu Bilişim Zirvesi, 10-13 Mart 2022 tarihlerinde “Kamu Bilişim Festivali” adıyla Antalya'da gerçekleşecek.

Bilişim teknolojilerindeki gelişmelerin en fazla etkilendiği kesimlerin başında gelenlerden biri de kamu kurumları. Kamu kurumlarının çalışmaları ülkelerin bilgi toplumuna dönüşmesinde ve dijital dönüşümün gerçekleşmesinde büyük rol oynamakta. Öte yandan kamu kurumlarının bilişim teknolojilerini kullanarak ülke ekonomisine katkı sağlamakta.

Kamu Bilişim Derneği tarafından düzenlenen, Marmara Belediyeler Birliği'nin de destekçileri arasında yer aldığı ve bu sene 7.’sinin düzenleneceği Kamu Bilişim Zirvesi, 2.000 m2’nin üstünde bir alanda konuşmacılar ve stantlarıyla 10-13 Mart 2022 tarihlerinde Antalya'da “Kamu Bilişim Festivali” adıyla yapılacak.

  Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz.