17.05.2016

İTO, Araç ve Filo Yönetim Semineri Düzenliyor

İstanbul Ticaret Odası, “Araç ve Filo Yönetim Semineri” düzenliyor. 17 Mayıs 2016 Salı günü 12.30-17.00 saatleri arasında İstanbul Ticaret Odası Meclis Salonu’nda ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan seminere katılım ücretsiz.

Seminer; işletmelerin/kurumların araç parkında bulunan binek/ticari/lojistik (nakliye) araçlarının satın alma/kiralama kararından başlayarak, periyodik bakımları, sigorta işlemleri, yakıt tasarrufu, sürücü eğitimi, 2. el araç değerlendirme ile yasal yükümlülüklerinin verimli ve daha etkin bir şekilde yürütülmesi için gerekli bilgilerin paylaşılmasını amaçlıyor.

Seminer, tüm işletme ve kurumların araç ve filo ile ilgili operasyonlarını yürüten yönetici ve çalışanları ile satın alma, insan kaynakları, idari işler, lojistik, ulaşım sorumluları, ayrıca yük ve yolcu taşımacılığı yapan firma çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirilecek.

“Araç ve Filo Yönetim Semineri”ne kayıt için; katılımcıların ad-soyad, firma/kurum ve iletişim bilgilerini [email protected] adlı e-posta adresine iletmesi ya da ekte yer alan katılım formunu doldurarak anılan e-posta adresine göndermesi gerekmektedir.

Program ve katılım formu ektedir.

Görsel Galeri

1/6