25.01.2021

Heritage İstanbul Ziyaretçi Kayıtları Açıldı

Koruma, restorasyon, arkeoloji, müze ve teknoloji sektörlerini bir araya getirecek Heritage İstanbul Fuar ve Konferansı 2021 yılında 5. kez kapılarını sektör profesyonelleri ve kültürel miras meraklılarına açıyor.

24-26 Mart’ta İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan Heritage Istanbul, Türkiye’de kültürel miras bilincinin artması ve bu mirasın korunması gibi konuları kendisine sosyal misyon edinen ve bu misyon doğrultusunda ürün, hizmet ve teknolojilerin geliştirilmesini hedefleyen koruma, restorasyon, arkeoloji, müze, teknoloji fuarı ve konferansıdır.

TC Kültür ve Turizm Bakanlığı başta olmak üzere, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü, Vakıflar Genel Müdürlüğü ve İBB gibi sektörün en önemli kamu paydaşları tarafından desteklenen, Heritage İstanbul; müzecilik, arkeoloji, restorasyon sektörlerinde faaliyet gösteren lider uluslararası firmaların stantlı katılım gösterdiği; konferans, söyleşi ve atölye gibi renkli etkinliklerle konularında uzman birbirinden değerli ismin kültürel miras meraklılarıyla buluştuğu bu platforma kaydınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Heritage İstanbul'a ait videoyu izlemek için tıklayınız.