15.10.2021

City Expo-Antalya Şehircilik Fuarı Kapılarını Açıyor

City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, Türkiye Belediyeler Birliği ve Akdeniz Belediyeler Birliği destekleriyle 11-13 Kasım 2021 tarihlerinde Antalya Expo Center'da 9. kez düzenlenecek. Fuarın bu yılki teması “İnsan ve Çevre”.

Türkiye Belediyeler Birliği’nin desteği ve Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) koordinatörlüğünde 9. kez Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı ve Yerel Yönetimler Sempozyumu gerçekleştiriliyor. Fuar kapsamında katılımcı firmalara iş ağını genişletme, pazar araştırması, yeni işbirlikleri kurma ve sektörel gelişmeleri takip edebilme imkanı sunulması amaçlanırken belediyelerin ise ulusal ve uluslararası güncel teknolojilerle tanışması, deneyim paylaşımında bulunması ve ürün hizmetlerini tanıtması amaçlanmaktadır.

Fuara eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan Yerel Yönetimler Sempozyumu aracılığıyla Yerel Yönetimler Reformu kapsamında bilgi ve tecrübe paylaşımı ile personelin uzmanlaşma düzeyi ve kapasitesinin artırılmasına da katkıda bulunacaktır.

Firmalar, fuarda belediye ve ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi yeni ürün gruplarını ziyaretçilere sunacak.

Detaylı bilgiye link üzerinden ulaşabilirsiniz.