24.02.2020

Busworld Türkiye 5-6 Mart’ta Istanbul’da

Busworld tarafından düzenlenen Busworld Türkiye, 5-6 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Marmara Belediyeler Birliğinin de destekçileri arasında yer aldığı Busworld Türkiye 2020 kapsamında otobüs fuarı ve Busworld Akademi Kongresi gerçekleştirilecek.

Busworld Türkiye 2020, uluslararası otobüsü endüstrisi ve yan sanayisinin yer alacağı otobüs fuarı ile aralarında Türkiye, Almanya, İtalya, Portekiz, Belçika, İsveç, Malezya, Hindistan, Japonya, Çin ve Ürdün’ün de yer aldığı pek çok farklı ülkeden katılımcıya ev sahipliği yapacak.  

Busworld Türkiye 2020 kapsamında dördüncü kez Busworld Akademi Kongresi gerçekleştirilecek. “Akıllı Kentler için Sürdürülebilir Otobüs Sistemleri” temasıyla düzenlenecek olan Busworld Akademi Kongresi, geleceğe yönelik otobüs sistemleri uygulamaları ve finansmanı konularını ele alacak.

Türkçe-İngilizce simültane çeviri hizmetinin sağlanacağı Busworld Akademi Kongresi’ne katılım ücretsiz olup Busworld Türkiye’ye ilişkin detaylı bilgiye https://www.busworldturkey.org/tr/ adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Ek: Busworld Akademi Türkiye Davet Mektubu
Kayıt:https://busworld.fuarbilgiislem.com/index.php
Program: https://www.busworldacademy.org/seminar/busworld-academy-turkey-2020

Ekler