09.11.2020

Bölgesel Living Lab Zirvesi 25-26 Kasım’da

Başakşehir Belediyesi, Başakşehir Living Lab ve İstanbul Ticaret Odası tarafından kurulmuş olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi, 25-26 Kasım 2020 tarihlerinde Bölgesel Living Lab Zirvesi’ni çevrimiçi olarak gerçekleştirecek.

Kamu kurumları, özel sektör ve finans kuruluşları arasındaki iş birliğini güçlendirmek suretiyle Living Lab’ler için yeni modeller ortaya koyulması amaçlanan etkinlikte, 60’tan fazla inovasyon ve girişimcilik merkeziyle bu etkinliği gerçekleştirmek için ideal bir ekosisteme sahip olan İstanbul şehrinin; Balkan ülkeleri, MENA Bölgesi ve Avrupa arasında bir köprü vazifesi görerek bölgesel bir girişimcilik merkezi olma yolunda çalışmalar yapılması hedefleniyor.

3. Bölgesel Living Lab’ler Zirvesi belediye başkanlarının, akademisyenlerin, AB temsilcileri, ENOLL Temsilcileri, girişimcilik ekosistemi paydaşlarının ve Living Lab uzmanlarının katılımıyla gerçekleştirilecektir.

“Belediyecilikte İnovasyon ve Girişimciliği Desteklemek için Finansman Modeller” oturumuna MBB ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın katılım gösterecek. MBB Genel Sekreteri M. Cemil Arslan da “Living Lab’lerin Sayısını ve Etkisini Arttırmak” isimli oturumda yerini alacak. Detaylı programa ekten ulaşabilirsiniz.

Etkinliğe kayıt için: https://basaksehir-livinglab.com/BLL/bolgesel-living-lab-zirvesi-2020-kayit-formu/

1/6