19.03.2021

Altın Karınca Ödülleri 2020 Proje Tanıtım Kitapçığı Yayınlandı

Belediyelerin değil projelerin yarıştığı Altın Karınca Ödülleri 2020’de ödül kazanan projelerin tanıtım metni, görselleri ve videolarının yer aldığı proje tanıtım kitapçığı yayınlandı.

Marmara Belediyeler Birliği (MBB) tarafından, üye belediyelerin hayata geçirdiği başarılı projeleri ödüllendirerek iyi uygulama örneklerinin tanıtılmasını, yaygınlaştırılmasını sağlamak ve belediyeleri teşvik etmek amacıyla sekizincisi düzenlenen Altın Karınca Ödülleri 2020’de ödül alan projeler kitaplaştırıldı.

Afet Yönetimi, Akıllı Şehir Uygulamaları, Çevre ve Atık Yönetimi, Kentsel Planlama ve Altyapı, Kültür ve Sanat, Mimari ve Kentsel Tasarım, Sosyal Hizmetler, Ulaşım ve Hareketlilik, Yerel Kalkınma, Yönetişim ve Katılımcılık olmak üzere 10 kategoride, 381 projenin yarıştığı Altın Karınca Ödülleri’nde 41 belediyenin 52 projesi ödüle layık görüldü.

Ödül almaya hak kazanan 52 projenin yer aldığı ve iyi uygulamaların benimsenmesi ve yaygınlaştırılması için önemli bir kaynak niteliği taşıyan Altın Karınca Ödülleri 2020 Proje Tanıtım Kitapçığı’na ulaşmak için: https://mbbkulturyayinlari.com/raporlar/altin-karinca-odulleri-2020-odul-alan-projeler/