20.05.2022

Açık Yönetim ve Akıllı Topluluklar Proje Kapanış Toplantısı İtalya’da Düzenleniyor

Açık yönetimin, açık veri kültürünün ve vatandaş katılımı için dijital kamu hizmetlerinin kullanımının yaygınlaştırılmasını amaçlayan AVATAR Projesinin kapanış toplantısı 24-27 Mayıs 2022 tarihlerinde İtalya, Schio’da düzenlenecek. Uluslararası bir etkinlik olarak düzenlenecek kapanış toplantısı Türkiye’deki belediyelerin katılımına açık olacak.

İtalya’nın Veneto Bölgesi’nde yer alan Schio Belediyesinin yürütücülüğünde toplam 12 belediyenin ve çeşitli uzman kuruluşların işbirliğinde 24 ay boyunca yürütülen AVATAR Projesinin uluslararası kapanış toplantısı 24-27 Mayıs 2022 tarihlerinde İtalya, Schio’da düzenlenecektir.

Açık Yönetim ve Akıllı Topluluklar (Open Government and Smart Communities) konusunda düzenlenecek toplantıda katılımcıların üç gün boyunca iyi uygulama örnekleri, deneyimler ve inovatif çözümler konusunda fikir alışverişi yapması planlanmaktadır. Katılımcıların 3 gecelik konaklama, yemek ve 300 Euro’ya kadar olan ulaşım (uçak bileti) masrafları proje tarafından karşılanacaktır. Katılımcıların uçak biletlerini kendilerinin almaları ve ilgili uçuş belgelerini ibraz ederek geri ödeme talep etmeleri gerekmektedir.

Etkinliğe kayıt olmak için kayıt formu buradan doldurulabilir.

Etkinliğe ilişkin detaylı bilgiye buradan ulaşılabilir.

İletişim için: [email protected] | +39 3461532037