12.04.2020

Telefonda Etkili İletişim İçin Online Eğitim

MBB Yerel Yönetim Akademisi, günümüzde ulaşılabilirliği açısından en kolay uzaktan iletişim yolu telefonun profesyonel hizmette kullanılmasını Telefonda Teknik İletişim ve Telefonda Davranışsal İletişim başlıklarıyla 14 ve 21 Nisan tarihlerinde Telefonda Etkili İletişim isimli eğitim düzenleyecektir.

Jülide Sönmez tarafından verilecek eğitimlerin ilki 14 Nisan 2020, Salı günü saat 14.00’te Telefonda Teknik İletişim dersiyle başlayacak. Derste ekipmanlar ve kullanımı, evden çağrı merkezi hizmeti verirken dikkat edilecek hususlar, oturma biçimleri, sesin kullanımı, dikkat dağıtıcı unsurlar ve çağrılara etkisi ve karşılama ağırlama uğurlama standartları ve arayan üzerindeki etkisi konuşulacak.

Eğitimin ikinci adımı olan Telefonda Davranışsal İletişim eğitimi ise 21 Nisan 2020, Salı günü saat 14.00’te gerçekleştirecek. Bu derste iletişim kodlarını nasıl çözüyoruz, duygusal ve düşünen beyin ile iletişim, telefonda otomatik iletişim, iletişim türleri, benlik türleri ve etkin dinleme konuları işlenecek.

Kayıt olmak için TIKLAYINIZ.

TELEFONDA ETKİLİ İLETİŞİM
Eğitmen: Jülide Sönmez
Eğitim Süre: 120 dakika
Tarih: 14 ve 21 NİSAN 2020
​Saat: 14.00