11.04.2017

İftar Sofralarında İstanbul Ziyafeti

Marmara Belediyeler Birliği, iftar ve sahur sofralarına muhteşem İstanbul ziyafeti ile konuk oluyor. A Haber televizyonu, her akşam iftar ve sahur özel programlarını Marmara Belediyeler Birliği’nin terasından canlı olarak gerçekleştirirken, İstanbul’un büyülü atmosferini de evlerinize taşıyor.

Başkanlığını Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin yaptığı Marmara Belediyeler Birliği,  konumu ile televizyon kanallarının da cazibe merkezi oldu. Ramazan dolayısıyla birçok televizyon kanalı iftar ve sahur programlarını birliğin Eminönü’ndeki binasının teras katından yapmak için sıraya girerken, gülen taraf A Haber oldu.  

A Haber TV, MBB’nin terasını stüdyoya çevirdi. Kanal, sunuculuğunu Zeynep Bayramoğlu’nun yaptığı İftar Vakti programı ile Hikmet Öztürk'ün sunduğu Sahur Vakti programını her gün birbirinden renkli konuklarıyla Marmara Belediyeler Birliği’nden gerçekleştiriyor.  Haliç ile Marmara Denizi’nin birleştiği bir noktada yer alan MBB binası, konumu ile İstanbul’un en güzel manzarasına sahip mekânlarından bir tanesi.  A Haber her iftarda ve sahurda MBB binasından gerçekleştirdiği canlı yayınlarda Haliç, Boğaz, Tarihi Yarımada, Galata, Marmara Denizi, Çamlıca, Üsküdar, Kadıköy’ün tüm güzelliklerini ekranlar aracılığıyla evlerinize yansıtıyor. 

Diğer İçerikler Haberler